Het team

Tessa Renkers

Tessa Renkers

Projectmanager

Algemene vragen en over de projecten? Mail naar:

tessa@mkbdigiwerkplaats.nl

Bellen

06 390 009 23

Tessa Renkers

Bernard Groen

Adviseur MKB

Een vraag voor Bernard? Mail naar:

bernard@mkbdigiwerkplaats.nl

Tessa Renkers

Chris Lanoy

Web-en Content Manager

Een vraag voor Chris? Mail naar:

chris@mkbdigiwerkplaats.nl

Tessa Renkers

Maartje van Galen

Marketing en Communicatie adviseur

Een vraag voor Maartje? Mail naar:

maartje@mkbdigiwerkplaats.nl

Bellen

06 288 371 06

Tessa Renkers

Juulz Groen

Projectmedewerker

Een vraag voor Juulz? Mail naar:

info@mkbdigiwerkplaats.nl

Tessa Renkers

Louis Hak

Projectcoördinator

Een vraag voor Louis? Mail naar:

louis@mkbdigiwerkplaats.nl

Tessa Renkers

Simone Jansen

Projectcoördinator

Een vraag voor Simone? Mail naar:

simone@mkbdigiwerkplaats.nl

Bellen

06 386 831 34

Kun jij die steun gebruiken bij jouw digitaliseringsvraag? Bekijk dan welke projecten er binnenkort gaan beginnen en meld je aan.